Novinky

Vyzvednutí v PiercingBoxu Brno

MÁME PRO VÁS NOVINKU!

Nově si můžete vyzvednou své objednávky nejen menších (piercingy, tunely a další šperky) bezkontaktně a kdykoliv - 24/7 a to v bezpečnostní schránce na Lidické 4 v Brně.

CO TO JE?

PiercingBoxy jsou bezpečnostní schránky, které jsou umístěné naproti vchodovým dveřím do prodejny Piercing.cz, na ulici Lidická 4 v Brně a jsou označeny čísly.

A JAK TO PROBÍHÁ?

    1. Při nákupu na e-shopu si vyberete jako dopravu PiercingBox. Pro tuto možnost vyzvednutí je nutná platba předem a to buď převodem, nebo některou z online metod.
    2. Jakmile bude objednávka nachystána a umístěna do PiercingBoxu, pošleme Vám sms s upozorněním a email spolu s pokyny, jak si svou objednávku vyzvednout. V pokynech budete mít číslo schránky a tajný číselný kód pro odemknutí schránky.
    3. Po dobu 3 kalendářních dnů (po-ne), je objednávka umístěna v PiercingBoxu. Můžete přijít v jakoukoliv denní či noční dobu, abyste si svou objednávku vyzvedli. Pokud si nestihnete během těchto 3 dnů objednávku vyzvednout, přesuneme Vám ji na vyzvednutí na prodejně v běžné otevírací době, aby neblokovala box příliš dlouho. Vše je také o domluvě.
    4. Vyzvednutí objednávky v PiercingBoxu je jednoduché. Zadejte číselný kód a zmáčkněte # (křížek). Po zablikání zeleného světýlka pootočte kolečkem na levé straně dvířek. Vyjměte svoji objednávku. Po vyjmutí objednávky zavřete dvířka a znovu pootočte kolečkem zpět. Zkontrolujte tahem dvířek k sobě, zda jsou dvířka opravdu zavřená.
    5. Hotovo! Následující pracovní den Vám pošleme daňový doklad na email zadaný v objednávce.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz